dönmeye çalışmak.. Ama istemek mi onu ben de bilemedim.

7 ay olmuş ben en son yazalı. bu akşam unuttuğumu zannettğim bir acı gelip de göğsüme oturana dek gelmedi blogum aklıma. delicesine bir yazma ihtiyacı duydum. o zaman hatırladım benim bir blogum varç hem de okunsun diye değil sırf yazabiliyim her yerde yazabiliyim diye açtığım blogum. ben son 3 yılımı güçlü olmam gerektiğini bilerek geçirdim. 3 yılda çok şey yaşadım doğal olarak çok şey öğrendim. hatta zannettiğimden çok daha güçlü bir kızmışım ben onu gördüm. ama anlar vardır işte. herşey gelir çöker başınıza. güçsüzlük paniği yaşar benim gibiler yani daha başa çıkması gereken pes etmenin ucundan bile geçmemesi gereken, bir kez mola verirse toplayamayacağı bir dönemde olduğunu bilen kşiler. Güçlü olmanın tek çıkar yol olması gerektiğini gören, öyle bir hayata savrulup ama cesaretle giren kişiler. 

ama anlar vardır işte...

ben taş gibi durucam arkadaşım diye diye yalnızken bile ağlamayı unuttuğum için ağladım bu akşam. içimdeki küçük kıza ne kadar uzak kaldığımı görünce daha da ağladım. o küçük kızı düşündüm sonra. yanında ailesi babaannesi dedesi, üstüne bir titriyolar ki sorma aman ne mutlu o orada. o bahçede. gitmiş hepsi. biliyor ki bir daha hiç olmayacak öyle bir yemek herkesin gözünün içine baktığı, hep beraber güle oynaya yemek yediği.

benim çok canım acıyor bunu okuyan arkadaşım. neye ne yüzden döndüğümü, dönmem gerektiğini aslında olduğum kişi yüzünden hafiften gurur duysam da uzaklaştıklarımdan, tekrar gelmeyeceklerden üstelk benim hiç suçum yokken.. onların hepsini çok seviyorken.

canım çok acıyor benim. özlediklerim çok fazla... nihayet ağladım. ağlamak ne güzel şeymiş meğer. böyle hıçkıra hıçkıra. en son kendimi zorlayıp da ağlayamadığımı düşününce.

sayfalarca yazacak şeyim var arkadaşım.

ama o kadar yorgun düştüm ki bu akşam. yazamıycam. br daha da bilmem ne zaman ağlarım böyle. yaz diyor içimdek ses. yaz dön dön oku bu özlediklerin senin hazinen.

ama çok yorgunum arkadaşım. yeni güne uyanmalıyım yarın daha güzel devam etmek için . doğan güneşle hayallerimi hatırlayıp yürümeye devam etmek için tekrar.

yarın güneşli olmalı hava ancak o zaman daha kolay geçecek devam ettirmeye çalıştığım adımlarım.

iyi geceler

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !